Paşaalanı Mahallesi, 437. Sokak, No:13 Karesi/Balıkesir
Pzt-Cmt 08:00 - 19:00
Paşaalanı Mahallesi, 437. Sokak, No:13 Karesi/Balıkesir
Pzt-Cmt 08:00 - 19:00
Balıkesir Otomasyon Enerji
www.balikesirenerji.com
Balıkesir Otomasyon Enerji

BİZ KİMİZ?

Balıkesir Otomasyon Enerji Elektrik Malz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle sektöre giren firmamız 2021 yılında Balıkesir Yeni Sanayi bölgesinde kurulmuş olup hem yerel hem de global markaları (Schneider, Siemens, Philips, Legrand, ABB, Hes Kablo, Eaton, Ortaç, Entes, SICK, Fiberli, Wecon, Gwest, Pause, Vercan, T.Plast, Plastim, Birikim Kablo, Bimed, EAE, Cemdağ, Helukabel, Weidmüller, NKS Kablo, Emko, Elimko, Öznur Kablo, Mekas Kablo, Prysmian vb.) bünyesinde bulundurmaktadır. Müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını çözüme kavuşturan firmamız, birçok endüstriyel tesisin, maden rezervlerinin, mühendislik, inşaat ve otomotiv vb. firmaların, her türlü gıda ve sağlık projelerinin elektrik, elektronik ve otomasyon alanlarında toptan tedariğini sağlamaktadır.

 

Firma ortaklarımız Mutlu TÜLÜ ve Semih CANSEL tarafından 17 yılı aşkın sektör tecrübesiyle kurulmuş olan Balıkesir Otomasyon Enerji, güçlü stoğu, yaygın dağıtım olanakları, geniş ürün yelpazesi ve ürün kalitesi bakımından müşterilerine üstün hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Misyonumuz tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile ticari etik ve prensipler çerçevesinde uzun vadeti ilişkiler kurmaktır.

 

Çalışanları ve kurucularıyla sektöre genç ve dinamik bir soluk getiren Balıkesir Otomasyon Enerji, müşterilerine hızlı çözümler ve geniş olanaklar sunmaktadır. Hizmet politikası bakımından sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımımız sektörde bizlere güven, istikrar ve işlevsellik kazandırmaktadır. Bizler Balıkesir Otomasyon olarak güler yüzlü, hızlı ve pratik hizmet sunarak sizlerle olmaktan gurur duyuyor ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.